TELEKOM

Gayemiz; Telekomünikasyon Sektöründe yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak; topluma ve çevreye duyarlı olmak şartı ile kesintisiz iletişim için hizmet vermektir

Türkiye’nin ve Ortadoğu Bölgesi‘ nin, iletişim ve teknoloji çözümleri ile ilk tercih edilen ve en beğenilen şirketi olmak için çalışıyoruz.

Teknoloji ve kalite odaklı, uzmanlık sahibi, katma değer yaratan, müşteri ve çalışan memnuniyetini gözeten, gelişmeye ve yeniliğe açık, verimlilik esaslı çalışan, ekip çalışmasına önem veren ve kazan-kazan prensibini şiar edinmiş bir firmayız.

TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNDE ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Network(RF&TRS) Planlama & Optimizasyon Hizmetleri

Uluslararası kalite standartlarına uygun Network Tasarımı.Oluşturulan Nominal Planın uygulanabilir ve esnek olması,Kurulum sonrası Sinyal Kalite ve işletme sorunlarına yol açmayacak adayların belirlenmesi. Planlama, sistem kurulumlarının öncelikle dijital ortamda simüle edilerek olası alanların sınırlarının saptanması ve öncelikli noktaların belirlenmesi ve sonrasında saha çalışmalarının başlaması çalışmalarını kapsar.

NETWORK PERFORMANS & BENCHMARK & DRIVE TEST

Network İhtiyacına göre Performans değerlendirme çalışmaları ve Sinyal İyileştirme çözümleri sunulması.Raporların hazırlanması, Gerçek abone davranışının öngörülmesi ve test edilmesi.

Kule Montaj & Altyapı Montaj Hizmetleri

Planlanan Kule ve Temel Montajlarının İlgili Projelere ve Toprak raporlarına uygun şekilde montajının yapılması ve müşteriye teslimi.

Kiralama

Planlama Departmanı tarafından İstasyon Kurulumu amacıyla belirlenen noktaların kiralanması amacıyla mal sahipleriyle anlaşma sağlanması ve kontratların yasal mevzuata ve Müşteri memnuniyetine uygun şekilde yapılması.

Roll-Out Projeleri

Uzman Yönetici kadromuzun İdaresi altında Proje Yönetimi, Taşeron, Depo-Lojistik, Saha Montaj ve diğer servislerin kalite denetimleri ve Projenin doğru zamanda Müşteriye teslim

Survey & Proje Hizmetleri

Saha montajları öncesi Survey hizmetleri, RF & Transmisyon mühendislerinin yönlendirmesi ve onların kontrolünde, herhangi bir montaj işlemi başlatılmadan önce bunun nerelerde ve nasıl yapılacağını gösteren ve hata oranını sıfıra indirgemek üzere tasarlanmış, profesyonel çizimci ve dizayncılar tarafından yapılan çalışmadır.

LoS Survey (Line of Sight)

Survey çalışmaları sırasında Transmisyon yolunun temize çıkarılması gayesiyle yapılan çalışmadır. Sahada göz ile, dürbün ile, balon uçurarak vs bir çok metod kullanılarak yapılır. iki nokta arasında transmiyon yolunda  herhangi bir engelin/blokajın olmadığından emin olmak için LOS yapılır.

AG/OG Enerji Proje Tesisi & Montaj

Enerji Hattı Proje hazırlanması ve montaj/montaj sonrası servis hizmetleri, Abonelik İşlemleri.

BTS / BSC / TRAU Montaj & Devreye Alma

Uzman ekiplerce gerçekleştirilen Ekipman montajları ve sistemlerin şebekeye entegrasyonlarının sağlanması.

TELEKOM REFERANSLARI

Call Now ButtonBeni Ara
Arabic AR English EN Russian RU Turkish TR
Konuşmaya başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?